Cumhur başkanı erdogan Afrika”da

Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrika’da!

<

p class=”amp-spot” style=”font-weight:700;padding-top:0;font-size:1.2em;color:rgb(0,0,0);font-family:Roboto, sans-serif;line-height:normal;”>Doğu Afrika turu başladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan Doğu Afrika’nın en önemli ülkelerinden biri olan Tanzanya’da. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tanzanya’nın başkenti Darüsselam’da Cumhurbaşkanı John Pombe Joseph Magufuli tarafından resmi törenle karşılandı.

<

p class=”amp-text-frame” style=”width:340px;overflow:hidden;line-height:26px;color:rgb(0,0,0);font-family:Roboto, sans-serif;font-size:17px;”>

<

p style=”padding:0;”>Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3 günlük temasları çerçevesinde Tanzanya’dan sonra Mozambik ve Madagaskar’ı ziyaret edecek.

<

p style=”padding:0;”>Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tanzanya’da Cumhurbaşkanı John Pombe Joseph Magufuli tarafından resmi törenle karşılandı.

<

p style=”padding:0;”>

<

p style=”padding:0;”>Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tanzanya’da Cumhurbaşkanı John Pombe Joseph Magufuli ile baş başa görüşecek ve heyetler arası görüşmelere başkanlık edecek.

<

p style=”padding:0;”>İki lider Türkiye ile Tanzanya arasında yapılacak anlaşmaların imza töreninin ardından Magufuli ile basın toplantısı düzenleyecek.

<

p style=”padding:0;”>Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bu ziyaretinde, eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak eşlik ediyor.

<

p style=”padding:0;”>

<

p style=”padding:0;”>RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU!

<

p style=”padding:0;”>Tanzanya’nın başkenti Darüsselam’da görkemli bir törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhurbaşkanı John Pombe Joseph Magufuli ile davul çaldı.

<

p style=”padding:0;”>Davul çalma, Tanzanya’nın resmi karşılama törenlerinde uyguladığı önemli bir ayrıntı.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s